Kunnen we helpen?
Pro-Ex 1052
OPP//PE Wit Verticale Flowpack film
Pro-Ex 1052 is een standaard OPP//PE Wit laminaat dat bij hoge lijnsnelheden verwerkt kan worden. Met een tussenlaags bedrukking krijgt uw product de gewenste uitstraling en is de inkt afgeschermd.
Dit laminaat wordt veel ingezet als flowpack folie voor onder andere gedroogde producten in blokzakverpakkingen. Dunnere folie, een hogere lijnsnelheid, lekvrije verpakking en daardoor minder uitval optimaliseert uw verpakkingsproces. Desgewenst kan de folie in 8-kleuren HD Flexo (spiegelbeeld of opdruk) bedrukt worden.
Voor allerhande toepassingen zijn verschillende diktecombinaties mogelijk. Het laminaat kan ook met een transparante PE uitgevoerd worden als Pro-Ex 1050.
Pro-Ex 1052 voldoet aan alle eisen op het gebied van voedselveiligheid, Trioworld is zowel BRC als ISO gecertificeerd.
Met deze folie heeft Trioworld in de levensmiddelenindustrie procesverbeteringen kunnen doorvoeren en zodoende efficiency en besparingen gerealiseerd.
Trioworld geeft veel mogelijkheden. De beste en snelste weg om te ontdekken hoe we u kunnen helpen is door contact met ons op te nemen.
Trioworld Performance Program®
OPTIMALE PERFORMANCE OP MAAT
Om onze film perfect aan te laten sluiten bij uw eisen, betrekken onze experts u nauw bij het keuzeproces. We bespreken samen de afstellingen van de wikkelmachine in combinatie met de specifieke filmeigenschappen en zorgen zo voor een optimaal resultaat.