WILLEM VAN WEEDE, MANAGING DIRECTOR

Het uiterlijk van het product lijkt soms zo universeel, maar wordt op basis van expertise, kennis en jarenlange ervaring speciaal ontwikkeld om een wezenlijk vraagstuk van de klant te helpen oplossen

Voor mij is het belangrijk dat de werknemers van Trioworld precies weten wat er gaande is bij onze klanten.

We gebruiken ons inzicht in de producten en behoeften van onze klanten om processen verder te optimaliseren door de juiste film op de juiste manier in te zetten. Zo helpen we onze klanten om uitdagingen het hoofd te bieden.

Wat ik verder heel spannend vind is de verborgen toegevoegde waarde van onze producten en diensten. Het uiterlijk van het product lijkt soms zo universeel, maar wordt op basis van expertise, kennis en jarenlange ervaring speciaal ontwikkeld om een wezenlijk vraagstuk van de klant te helpen oplossen.

De markt voor Load Security Film is een markt van optimalisatie en logistieke processen, waarbij schadereductie een grote rol speelt. Bij ons gaat het dan ook niet om de kilogrammen film maar om bijvoorbeeld de hoeveelheid transportschade die we kunnen helpen verminderen.

Kortom: Trioworld blijft tot het probleem van de klant is opgelost!